Plan zajęć

Harmonogram Zajęć
I GRUPAII GRUPAIII GRUPAIV GRUPAV GRUPAVI GRUPA
I GRUPAII GRUPAIII GRUPAIV GRUPAV GRUPAVI GRUPA
Nowe technologie14.05.-09.07. g.13:00-16:00 wtorek i czwartek14.05.-09.07. g.16:00-19:00 wtorek i czwartek23.07.-05.10. g.09:00.-12:00/ g.10:00-13:00 pon. i czwartek23.07.-05.10. g.12:00.-15:00 g.13:00-16:00 pon. i czwartek08.10-10.12. g.10:00.-13:00 pon. i czwartek08.10-10.12. g.13:00.-16:00 pon. i czwartek
Storytelling w blogosferze25.05.-29.06. g.12:00-16:00 poniedziałek21.08.-25.09. g.12:00-16:00 piątek
Rozwój przez muzykę21.05.-10.09. g.09:00-10:00 czwartek21.05.-10.09. g.10:00-11:00 czwartek
Warsztat filmowy19.06.-31.07. g.13:00-15:00/ g,12:00-14:00 piątek02.10.-06.11. g.12:00-14:00 piątek02.10.-06.11. g.14:00-16:00 piątek
Rysunek prawą i lewą ręką25.05.-08.12. g.09:00-10:30/ g.13:00-14:30 poniedziałek/ wtorek25.05.-08.12. g.10:30-12:00/ g.14:30-16:00 poniedziałek, wtorek 02.06., g.11:00-13:00 wtorek
Warsztaty z kuchni molekularnej29.09, 13.10., 17.11, 02.12, 15.12. g.10:00-12:00 wtorek29.09, 13.10., 17.11, 02.12, 15.12. g.12:00-14:00 wtorek29.09, 13.10., 17.11, 02.12, 15.12. g.14:00-16:00 wtorek
Warsztaty z carvingu27.05.,17.06, 15.07., 12.08, 30.09. g.09:00-11:00 środa27.05.,17.06, 15.07., 12.08, 30.09.. g.11:00-13:00 środa27.05.,17.06, 15.07., 12.08, 30.09. g.13:00-15:00 środa
Mój własny Ecoogród na balkonie06.07.-03.08. g.10:00-12:00 poniedziałek06.07.-03.08. g.12:00-14:00 poniedziałek06.07.-03.08. g.14:00-16:00 poniedziałek
Warsztaty z anatomii29.05.-10.07. g.09:00-11:00 piątek29.05.-10.07. g.11:00-13:00 piątek
Wykłady o zdrowym odżywianiu się10.06, 08.07, 05.08., 08.09,06.10. g.10:00-12:00 środa10.06, 08.07, 05.08., 08.09,06.10. g.12:00-14:00 środa10.06, 08.07, 05.08., 08.09,06.10. g.14:00-16:00 środa
Qigung 03.09.-17.12. g.17:30-18:30 czwartek03.09.-17.12. g.19:00-20:00 czwartek
Zajęcia taneczono - teatralne20.05.-16.12., g.10:00-11:00 środa20.05.-16.12., g.11:00-12:00 środa08.07-16.12, g.12:00-13:00 środa08.07-16.12, g.13:00-14:00 środa
Joga podniebna08.09.-15.12. g.08:00-09:00 wtorek08.09.-15.12. g.09:00-10:00 wtorek
Joga kundalini17.07.-06.11. g.08:00-09:00 piątek17.07.-06.11. g.09:00-10:00 piątek
Spa dla mózgu14.05.-09.07 g.11:00-12:00 czwartek 25.09.-06.11. g.09:00-10:00 piątek14.05.-09.07. g.12:00-13:00, czwartek 25.09.-06.11. 10:00-11:00 piątekod 02.06 g.09:00-10:00 wtorekod 02.06, g.10:00-11:00 wtorek
Aqua aerobic15.06.-31.08. g.08:00-09:00 poniedziałek15.06.-31.08. g.09:00-10:00 poniedziałek
Nordic walking30.05.-26.09. g.11:00-12:00 sobota30.05.-26.09. g.12:00-13:00 sobota

 

O Akademii

Akademia Leonarda da Vinci – Złoty Wiek to przestrzeń edukacyjna inspirowana twórczością Leonarda da Vinci dla mieszkańców Wrocławia, powyżej 60 r.ż. W ramach Akademii w okresie od maja do grudnia 2015 uczestnicy skorzystają nieodpłatnie z innowacyjnych, wielowymiarowych zajęć w trzech blokach tematycznych. Aby ukończyć Akademię uczestnik programu musi wziąć udział w minimum 100 godzinach zajęć z trzech filarów: CIAŁO, ZDROWIE i UMYSŁ. Uczestnik otrzymuje indeks, w którym, odznaczane jest ukończenie wybranych przez niego warsztatów. Akademia Leonarda da Vinci to pierwszy tego typu projekt w mieście Wrocławiu, dający szansę na wielowymiarowy rozwój seniorów poprzez uczestnictwo w specjalnie dostosowanych do ich wieku i możliwości zajęć. Zapraszamy do udziału! Organizatorzy: logo_turazem_marker_tekst     vfa-border-www Partner:    WCS_WCRS_nowe logo  

" Albowiem wielka miłość rodzi się z wielkiej wiedzy o ukochanym przedmiocie." [Leonardo da Vinci]

Cart

  • No products in the cart.